
Дерев'яне ліжко Техас 160*200 (посилені ламелі) Мебігранд
от 10 276 ₴
- Под заказ
Отправка с 12 мая 2026- +380 (67) 569-95-61
Просте та практичне — двоспальне ліжко «Техас», подарує Вам справжній відпочинок під час сну.
Дерев'яне ліжко «Техас», маючи оригінальні форми, чудово підійде як для класичного, так і сучасного інтер'єру Вашої спальної кімнати. Вона обов'язково створить теплу атмосферу та гарний настрій Вам та Вашим близьким.
Двоспальне ліжко від фабрики «MebiGrand» виготовляється з натурального дерева – масиву сосни – міцного та довговічного матеріалу.
Підставою під матрац служать букові ламелі, що мають додатковий ортопедичний ефект. Саме вони в парі з матрацом, забезпечують потрібну анатомічну підтримку хребту та всьому Вашому тілу під час сну.
Окремо хочеться зазначити надійну упаковку з гофра картону, в одну коробку вміщається все ліжко, що дуже зручно при транспортуванні.
Кінцева ціна прораховується з менеджером магазину.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 170 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
- Цена: от 10 276 ₴




