
Ліжко дерев'яне Неаполь 160*200 (посилені ламелі) Мебігранд
от 9 496 ₴
- Под заказ
Отправка с 12 июня 2026- +380 (67) 569-95-61
Купити ліжко “Неаполь” варто справжнім поціновувачам натуральності та комфорту. Адже меблі створені з масиву деревини – натуральної, якісної та міцної сосни. Забезпечують здоровий сон гнуті ортопедичні ламелі, які дозволяють створити сприятливі умови для міцного та здорового сну. Залежно від розміру спальні, двоспальне ліжко може мати різні габарити.
Дане ліжко має стильний зовнішній вигляд завдяки використанню якісної та безпечної фарби та лаку, а також приємному та лаконічному дизайну. Якщо ви готові насолоджуватися комфортом, міцним сном і вільним простором у спальні, тоді варто купити ліжко "Неаполь", виконане в мінімалістичному стилі і яке відрізняється витривалістю та тривалим терміном експлуатації.
Материал: деревянный массив
Вид древесины:сосна
Основа кровати:гнутые ортопедические ламели
Материал покрытия:краска, лак
Кінцева ціна прораховується з менедером магазину.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 235 см |
| Ширина кровати | 171 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
- Цена: от 9 496 ₴



