Модерн - це нова лінійка корпусних меблів для дому, що включає шафи, комоди ( в різних розмірах) та прикроватні тумби.
Розмір шафи ШМ 120-2 (1200/500/2200)
Колір ДСП на вибір:
✅Горіх ліс
✅Дуб молочний
✅Венге магія
✅Дуб сонома
✅Німфеа альба
✅Трюфель
✅Антрацит
Додатково Кольори ДСП зі здорожчанням 10% : Артвуд темний, Венге вінтаж, Дуб клабхаус, Крафт білий, Крафт золотий, Ательє світлий
Можна поєднувати два кольори( каркас в одному кольорі, фасади в іншому)
Характеристика:
▪️︎ДСП ламіноване 16мм "KRONO"
▪️︎ПВХ 0,5 мм каркас, 2,0 мм фасади
▪️︎Телескопічні напрямні
▪️︎Каркас збирається на мініфіксах
(висока стійкість до розриву меблевих деталей;
невидиме з лицьової сторони кріплення;
можливість багаторазового демонтажу та зборки
Важливо! На складі у Кривому Розі підтримуємо в наявності всі моделі шаф із серії Модерн у 8 кольорах : Венге магія, Дуб сонома, Німфеа альба, Трюфель, Антрацит, Крафт білий, Крафт золотий, Ательє світлий. Але кількість шаф щодня і навіть погодинно , може змінюватися, поповнення нашого складу кожні 2-3 тижні. Якщо на сайті написано в наявності, то мається на увазі шафи є в асортименті в різних кольорах, клієнту краще зателефонувати і забронювати в потрібному кольорі. Якщо в потрібному кольорі не має , то забронювати шафу з найближчої поставки.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет | Бетон |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Глубина шкафа | 500 мм |
| Ширина шкафа | 1200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: от 11 129,40 ₴









