
Угловой диван Чикаго увеличенный (Росса)
от 67 650 ₴
от 60 885 ₴
- Под заказ
Отправка с 27 мая 2026СУПЕР ФУНКЦІОНАЛЬНА НОВИНКА 🆕
Кутовий диван «Чикаго» дуже м’який і зручний у посадці, ексклюзивний дизайн, найкращий баланс практичності, якості, зовнішнього вигляду та вартості.
Габаритний розмір - 3500 х 1550 х 850
Спальне місце - 1500 x 2700
Механізм розкладання - крокуючи єврокнижка, кутовий сегмент - алігатор.
Основне наповнення - ППУ (28), пружинний блок посилений «Bonnel», синтепон, тканина.
Каркасне наповнення - дерев’яний брус, ЛДСП, фанера, дно - HDF,
Оздоблення - МДФ накладки на підлокіттях, прошита тканина на сидінні та подушках.
Подушки - холофайбер.
Оснащення - 3 короби для зберігання, 3 декоративні подушки, 2 шухляди на телескопічних напрямних з механічною системою відкривання «TIP-ON», короткий підлокітник з виїзним столиком із 2 пуфами.
Можливе виконання у будь-яких кольорах, матеріалах. Можлива зміна, основного наповнення, конфігурацій та розміру.
Якщо у Вас виникли питання щодо вартості, наявністі, оснащення меблів, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас!
Телефонуйте ☎️+380675699561 или пишите Viber/Telegram
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Комплектация | |
| Встроенный столик | Да |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
| Ниша для белья | 3 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 85 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 270 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 155 |
| Длина дивана | 350 |
- Цена: от 60 885 ₴



