СУПЕР ФУНКЦІОНАЛЬНА НОВИНКА 🆕
Кутовий диван «Чикаго» дуже м’який і зручний у посадці, ексклюзивний дизайн, найкращий баланс практичності, якості, зовнішнього вигляду та вартості.
Габаритний розмір - 2750 х 1550 х 850
Спальне місце - 1500 x 2000
Механізм розкладання - крокуючи єврокнижка, кутовий сегмент - алігатор.
Основне наповнення - ППУ (28), пружинний блок посилений «Bonnel», синтепон, тканина.
Каркасне наповнення - дерев’яний брус, ЛДСП, фанера, дно - HDF,
Оздоблення - МДФ накладки на підлокіттях, прошита тканина на сидінні та подушках.
Подушки - холофайбер.
Оснащення - 3 короби для зберігання, 3 декоративні подушки, 2 шухляди на телескопічних напрямних з механічною системою відкривання «TIP-ON», короткий підлокітник з виїзним столиком із 2 пуфами.
Можливе виконання у будь-яких кольорах, матеріалах. Можлива зміна, основного наповнення, конфігурацій та розміру.
Якщо у Вас виникли питання щодо вартості, наявністі, оснащення меблів, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас!🌵☺️
Телефонуйте ☎️+380675699561 или пишите Viber/Telegram
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Цвет | Розовый |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 85 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 260 |
| Глубина дивана | 155 |
- Цена: от 37 260 ₴










