Дополнительно Цвета ДСП с удорожанием 10%: Артвуд темный, Венге винтаж, Дуб клабхаус, Крафт белый, Крафт золотой, Ателье светлый
Можно совмещать два цвета (каркас в одном цвете, фасады в другом)
Важливо! На складі у Кривому Розі підтримуємо в наявності всі моделі шаф із серії Модерн у 8 кольорах : Венге магія, Дуб сонома, Німфеа альба, Трюфель, Антрацит, Крафт білий, Крафт золотий, Ательє світлий,Крафт сірий.Але кількість шаф щодня і навіть погодинно , може змінюватися, поповнення нашого складу кожні 2-3 тижні. Якщо на сайті написано в наявності, то мається на увазі шафи є в асортименті в різних кольорах, клієнту краще зателефонувати і забронювати в потрібному кольорі. Якщо в потрібному кольорі не має , то забронювати шафу з найближчої поставки.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет | крафт сірий |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2300 мм |
| Глубина шкафа | 500 мм |
| Ширина шкафа | 1200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: от 12 042 ₴





