Модерн - це нова лінійка корпусних меблів для дому, що включає шафи, комоди ( в різних розмірах) та прикроватні тумби.
Комод Модерн КМ-4 на 4 шухляд+ двері (1200×500×890)
Колір ДСП на вибір:
✅Горіх ліс
✅Дуб молочний
✅Венге магія
✅Дуб сонома
✅Німфеа альба
✅Трюфель
✅Антрацит
Додатково Кольори ДСП зі здорожчанням 10% : Артвуд темний, Венге вінтаж, Дуб клабхаус, Крафт білий, Крафт золотий, Ательє світлий
Можна поєднувати два кольори( каркас в одному кольорі, фасади в іншому)
Характеристика:
▪️︎ДСП ламіноване 16мм "KRONO"
▪️︎ПВХ 0,5 мм каркас, 2,0 мм фасади
▪️︎Телескопічні напрямні
▪️︎Каркас збирається на мініфіксах
(висока стійкість до розриву меблевих деталей;
невидиме з лицьової сторони кріплення;
можливість багаторазового демонтажу та зборки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель, Дуб трюфель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Высота комода | 89 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
Информация для заказа
- Цена: от 6 051,60 ₴










