Стіл – незамінна річ у сучасному будинку, офісі, громадському закладі. Пропоновані меблі здатні перетворити простір, розділити їх на зони або додати необхідні акценти. Все продумано до дрібниць для вашої зручності та комфорту. Більшість столів мають вбудовані полиці та відділи для зберігання різних предметів.
Розміри: ширина 1000
Глибина 600
Висота 750
Кольори: дуб санома, трюфель, антрацит, німфея альба, горіх лісовий,венге, дуб молочний!
Кольори 2 кат.: ательє світлий, крафт білий, крафт золотий + 10%
| Кромка ПВХ ( вверхня кришка та фасади-2,0мм; каркас-0,5мм.) | |||
| Направляючі телескопічні Без ручок на фасадах!! |
|||
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель Сич |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Цвет | Дуб крафт золотой |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 760 мм |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Длина столешницы | 1000 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 4 077 ₴






