Стіл – незамінна річ у сучасному будинку, офісі, громадському закладі. Пропоновані меблі здатні перетворити простір, розділити їх на зони або додати необхідні акценти. Все продумано до дрібниць для вашої зручності та комфорту. Більшість столів мають вбудовані полиці та відділи для зберігання різних предметів.
Розміри: ширина 120
Глибина 60
Висота 75
Кольори: дуб санома, трюфель, антрацит, німфея альба, горіх лісовий,венге, дуб молочний!
Кольори 2 кат.: ательє світлий, крафт білий, крафт золотий, крафт сірий + 10%
| Кромка ПВХ ( вверхня кришка та фасади-2,0мм; каркас-0,5мм.) | |||
| Направляючі телескопічні Без ручок на фасадах!! |
|||
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель Сич |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Цвет | Дуб крафт золотой |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 30 кг |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Длина столешницы | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 4 257 ₴






