Модерн - це нова лінійка корпусних меблів для дому, що включає шафи, комоди,тумби під телевізор ( в різних розмірах) та приліжкові тумби.
Колір ДСП на вибір:
✅Горіх ліс
✅Дуб молочний
✅Венге магія
✅Дуб сонома
✅Німфеа альба
✅Трюфель
✅Антрацит
Додатково Кольори ДСП зі здорожчанням 10% : Артвуд темний, Венге вінтаж, Крафт білий, Крафт золотий, Ательє світлий
Можна поєднувати два кольори( каркас в одному кольорі, фасади в іншому)
Характеристика:
▪️︎ДСП ламіноване 16мм "KRONO"
▪️︎ПВХ 0,5 мм каркас, 2,0 мм фасади
▪️︎Телескопічні напрямні
▪️︎Каркас збирається на мініфіксах
(висока стійкість до розриву меблевих деталей;
невидиме з лицьової сторони кріплення;
можливість багаторазового демонтажу та зборки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Сонома Трюфель, Крафт белый, Дуб трюфель, Дуб крафт серый, Дуб крафт золотой, Дуб сонома + трюфель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 1800 мм |
| Глубина тумбы | 430 мм |
| Высота тумбы | 606 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип | Шкаф |
| Ширина комода | 200 см |
| Глубина комода | 43 см |
| Высота комода | 61 см |
Информация для заказа
- Цена: от 8 243,10 ₴




