-10%

ЛЮСИ ЭКО диван и кресло ( Бескаркасная мебель) Ладо
от 41 328 ₴
от 37 195,20 ₴
- Под заказ
Отправка с 29 мая 2026+380 (67) 569-95-61
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бескаркасний диван Люсі Еко
Ніжність і природність забарвлення, зносостійкі матеріали виготовлення, варіативність використання – все це про безкаркасний диван Еко, який так легко трансформувати та змінювати його місце розташування в будинку: він легкий, дуже м'який і забезпечить затишне місце для перегляду фільмів, солодкого сну та дитячих ігор. : тільки уявіть, скільки всього можна вигадати, коли деталі так просто трансформувати! Такий меблевий елемент оптимально впишеться в еко-інтер'єр, а також у теплі стилі: прованс та сучасну класику. Не втрачайте можливості відпочити по-справжньому.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LADO |
| Страна производитель | Украина |
| Возможность трансформации дивана в кровать | Да |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Комплектация съемным чехлом | Да |
| Наличие внутреннего чехла | Да |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 40 см |
| Длина спального места | 198 см |
| Ширина спального места | 138 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Перина | Да |
Информация для заказа
- Цена: от 37 195,20 ₴





